Öne Çıkanlar tarım eğitim fakıbaba kapanış fiyatı jakaranda fidanı

Bu haber kez okundu.

Başkan Yılmaz, köylülerle tarlada tütün kırdı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra’dan dönerken uğradığı bir köyde, tarlada tütün kıran köylülerle birlikte tütün kırdı daha sonra kırdığı tütünleri ipe dizdi.

    Bafra’nın Bengülüler köyünde yapılan Karakucak Güreş Şenliği'nden dönen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yol üzerindeki Komşupınar köyünden geçerken tarlalarında tütün kıran çiftçi aileyi gördü. Makam aracını durduran ve tarlada çalışan ailenin yanına giden Başkan Yılmaz vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra tütün tarlasına girdi.

    Önce şaşıran sonrasında ise mutlu oldukları gözlenen aile ile birlikte tütün kıran Başkan Yılmaz’ın sevinci de gözden kaçmadı. Çocukluk yıllarında Çarşamba’da çiftçilikle uğraşan ailesi ile birlikte günlerce tütün kırıp tütün dizen Başkan Yılmaz, hem nostaljik bir an yaşadı hem de bu konudaki becerisinden hiç bir şey kaybetmediğini göstermiş oldu.

    Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır’la birlikte bir süre tütün kıran Başkan Yılmaz daha sonra da ailenin tütün dizdiği mekana geçti ve tütün dizme iğnesini eline alarak bir süre tütün dizdi. Başkan Yılmaz daha sonra çiftçi aile ile sohbet ederek kendisini yeniden çocukluk anılarına döndüren anlar için teşekkür etti ve esenlikler dileyerek köyden ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı