Öne Çıkanlar makam aracı fındık fiyatları arttı can erik hasadı tarım fuarları abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

BAYRAM, MEYVE BAHÇELERİNİ GEZDİ
BAYRAM, MEYVE BAHÇELERİNİ GEZDİ 

Bartın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulsetter Bayram, meyve bahçelerini gezerek incelemelerde bulundu.

Bartın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulsetter Bayram, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Hüseyin Bilasa, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Özkan Yoğurtçu ile birlikte ilde bulunan meyve bahçelerini gezerek incelemelerde bulundu. İlk olarak zeytin ağaçlarının ve fidanlarının bulunduğu Güzelcehisar köyündeki bahçe gezilerek üreticilerimizden bilgi alındı. Daha sonra Sütlüce köyünde bulunan 20 dekar kapama ceviz bahçesi gezildi.
Konu hakkında açıklama yapan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulsetter Bayram, "İlimizde düzenli kapama bahçelerinin varlığı ve yenilerinin kurulması bizleri sevindirmektedir. Bunun için İl Müdürlüğü olarak çiftçilerimizi destekliyoruz" dedi.
Kaynak: milliyet.com.tr/bayram-meyve-bahcelerini-gezdi-bartin-yerelhaber-361023/

Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,