Öne Çıkanlar Üretici oya ağacı fidanı vairo badem çeşidi tarımsal destekleme destekleme

Bu haber kez okundu.

BEM-BİR-SEN Çerikli Belediyesi’yle sözleşme imzalandı
Kırıkkale'nin Delice ilçesinde Çerikli Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında, belediyede çalışan memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

Sözleşme, Çerikli Belediye Başkanı Emin Şahin ve BEM-BİR- SEN Kırıkkale Şube Başkanı Tuncay Bulut, arasında yapıldı. Sözleşmeye gereği memur olarak çalışanlara seyyanen 300 lira zam yapıldı.

İmza töreninde konuşan Çerikli Belediye Başkanı Emin Şahin, sözleşmenin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, tek amaçlarının Çerikli halkına hizmet etmek olduğunu söyledi.
Başkan Şahin, “Biz her şeyden önce aynı gemide yolculuk yapan, aynı yöne giden yolcularız. Bizler Çerikli halkına hizmet etmekle mükellefiz, Çalışanlarımıza alnının teri kurumadan vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz mükellefiyetimizi yerine getireceğiz sizler de görevlerinizi en iyi şekilde yapacaksınız.” dedi.

BEM-BİR-SEN Kırıkkale Şube Başkanı Tuncay Bulut ise, çalışanların lehine bir toplu sözleşme yapıldığını belirterek şöyle konuştu: “Birlik ve beraberlik içinde sosyal standartları yükseltmek için sözleşmemizi imzalıyoruz. Çerikli ye ve bize katkı sağlayan Başkan Şahin’e teşekkür ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,