Öne Çıkanlar Adilcevaz tarım paulownia mazı tohumu çimlendirme Ergene havzası

Bu haber kez okundu.

Boğazlıyan ESOB’den üyelerine aidat uyarısı
Yozgat’ın Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, üyelerinin birikmiş yıllık aidat borçlarının torba yasa kapsamında yeniden yapılandırıldığını açıkladı.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş, 6552 Sayılı Torba Yasa'nın Meclis'ten geçmesinden sonra odalara olan yıllık aidat borçlarında da yapılandırma olanağının sağlandığını söyledi. Yazılıtaş, 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşları Kanunun 61/b maddesine göre Oda'ya bağlı üyelerin, asgari ücretin 1/10'u kadar aidat ödeme zorunluluğunun bulunduğunu kaydetti.

"KASIM AYI SON GÜN"

Üyeler üzerinde yapılan tetkikler neticesinde bazı üyelerin oda aidatlarını ödemediğinin tespit edildiğini söyleyen Yazılıtaş, “Haziran ayında TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülmeye başlanan vergi, sosyal güvenlik primi ve aidat borçlarının yeniden yapılandırıldığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanuna ilişkin değişiklikleri içeren ve 10/09/2014 tarihinde TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen 6552 sayılı (Torba) kanun, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Yıllık aidat borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin olarak getirilen hükümlerden yararlanmak isteyen üyelerimiz Kasım 2014 ayı sonuna kadar odamıza bir dilekçe veya yazı ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir." dedi.

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sinan Yazılıtaş, Oda'ya aidat borcu olanların Torba Kanu'ndan faydalanmasının üyelerin menfaatine olduğunu sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı