Öne Çıkanlar chicago borsası Gıda fakıbaba kefir salgın

Bu haber kez okundu.

Borç yapılandırmada son gün 31 Aralık
Melikgazi Belediyesi, geçmiş döneme ait borçların yapılandırılmasında 31 Aralık 2014 Pazartesi günü mesai bitiminde sona ereceğini duyuruldu.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, vatandaşların 31 Aralık’tan önce borçlarını yapılandırmak için Melikgazi Belediyesine müracaat etmelerini istedi. Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, şu açıklamayı yaptı: "6552 Sayılı Yasa Gereği borçların yapılandırılması ile ilgili müracaatlar alınmaya başlanmıştır. Büyükşehir Belediyemize vadesi 01/05/2014 tarihi öncesi Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, Su borcu ve zabıta cezaları bulunan mükelleflerin en geç 31 Aralık 2014 tarihine kadar Melikgazi Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. İlgililere ilanen duyurulur."

1 Mayıs 2014 tarihine kadar Melikgazi Belediyesine borcu olan vatandaşların borç yapılandırılması için müracaat etmeleri halinde 6-9-12 taksit şeklinde aylık ödemeler halinde yapılandırılacağı ifade edildi. 18 taksit uygulamasında ise iki ayda bir ödemek suretiyle 36 ayda ödemenin öngörülüyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı