Öne Çıkanlar çiftlik bank çiftçi Üretici tarım mustafa kemal paşa

Bu haber kez okundu.

Bursa’nın ‘Lale’ motifli logosu şimdi de hastanelerde
Bursa’nın geçtiğimiz günlerde oluşturulan ve tartışmalara neden olan ‘lale’ motifli logosu, şehirdeki dolmuşların ardından şimdi de bir hastanede kullanıldı.

Bursa Duaçınar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde gerçekleştirilen dizayn çalışmalarında Bursa’nın yeni logosuna yer verildi. Hastanenin kapılarına çizilen lale motifi dikkat çekti. Dizayn çalışmalarında, Bursa’nın logosundan etkilendiklerini belirten hastane yetkilileri, kapılara lale motifi işlediklerini açıkladı.

Bursa Valiliği tarafından yapılan yeni logo, şehrin bir çok kesimi tarafından eleştirilmişti. Bursa Kent Konseyi’nde konu ile ilgili gerçekleştirilen toplantıda da katılımcıların yüzde 95’i logonun yeniden düşünülmesi ve halka sorulması yönünde görüş bildirmişti. Lale motifinin Bursa’yı temsil etmediğini ifade eden Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, yöneticilerin halkın görüşlerini dikkate almasını istemişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı