Öne Çıkanlar çiftçi vairo badem çeşidi jakaranda ağacı Antep fıstığı 10 kasım

Bu haber kez okundu.

Büyükşehir’den Karaisalı’ya park
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaisalı ilçesinde yaptırılan Karapınar Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Karaisalı Belediye Başkanı Babacan Durak ve meclis üyesi Rifat Köroğlu tarafından karşılanan Zihni Aldırmaz, parkın sadece dinlenme amacıyla değil kır düğünü gibi etkinlikler için de kullanılabileceğine dikkat çekti. Karapınar Parkı’nda incelemelerde bulunan Zihni Aldırmaz, parktaki çocuklara oyuncak dağıttı. Zihni Aldırmaz, “Biz meclis üyelerimizden aldığımız destekle bu hizmetleri yapıyoruz. Şu anda da burada tüm partilerden meclis üyeleri var. Birlikte çalışıyoruz ve birlikte başarıyoruz. Meclis üyelerimizin destekleriyle bu hizmetler ortaya çıkıyor.” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Karaisalı Belediye Başkanı Babacan Durak ve meclis üyeleri daha sonra lokal ve düğün salonu olarak hizmet vermesi planlanan sosyal tesis inşaatında incelemelerde bulundu. Zihni Aldırmaz, tesisin kaba inşaatının ilçe belediyesi tarafından yapıldığını, ince işlerinin ve diğer eksiklerinin de Büyükşehir Belediyesi’nce tamamlanacağını açıkladı. Tesisin tamamlanmasıyla parkın daha işlevsel olacağını anlatan Zihni Aldırmaz, tesisi kısa sürede hizmete açmayı hedeflediklerini kaydetti. Öte yandan Büyükşehir ve Karaisalı Belediyesi meclis üyesi Rifat Köroğlu, Zihni Aldırmaz ve meclis üyelerine yemek verdi. Neşeli ve samimi bir ortamda geçen yemeğe Zihni Aldırmaz, Karaisalı Belediye Başkanı Babacan Durak ve AK Parti, CHP ve MHP’den meclis üyeleri katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,