Öne Çıkanlar makam aracı Gıda kapanış fiyatı hayvancılık ayçiçeği yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Canik Balıkçı Barınağı tepeden tırnağa yeniden düzenlenecek
Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı Canik Balıkçı Barınağı'nın yeniden düzenlenmesi için protokol imzaladı.

İl Müdürlüğümüz ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı arasında imzalanan protokol ile Canik Balıkçı Barınağı üst yapısında mevzuatlara aykırı inşa edilen 138 adet betonarme kulübeler yıkılarak, yerine balıkçılar için sosyal tesisler, ağ kurutma sahası inşa edilecek ve barınak karasal alanın peyzaj düzenlemesi yapılacak. Yapılan protokole göre, yıkım ve enkaz kaldırma işlemi ile karasal alanında yapılacak mekansal düzenleme, projelendirme ve yapım işi Büyükşehir Belediye Başkanlığınca yerine getirilecek.
Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven, " Projenin tamamlanması ile Canik Balıkçı Barınağındaki gecekondu mahallesini andıran görüntü ortadan kaldırılacak, balıkçılar daha rahat ve konforlu sosyal alana kavuşacak ve şehrin estetik görünümüne katkı sağlanacaktır. İl Müdürlüğü olarak bizlere her türlü desteği sağlayan, Samsun Büyükşehir Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ a teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı