Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi besi sığırı yetiştiriciliği bekir pakdemirli lavanta yetiştiricilliği antalya fuar

Bu haber kez okundu.

CHP heyeti MUTSO'yu ziyaret etti
CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, beraberindeki heyetle Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş'u makamında ziyaret etti. Ziyarette Özel'e milletvekilleri Nurettin Demir ve Ömer Süha Aldan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, İl Başkan yardımcıları Hasan Balı ve Suat Özbek, İl Genel Mecliis Üyesi Rana Bozkurt ve partililer eşlik etti.

Milletvekili Özel, burada yaptığı konuşmada partilerinin bugün 20 ilde 20 parti meclisi üyesini görevlendirerek, o illerdeki milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla ziyaretler yaptığını söyledi. Özel, "Meslek odalarını ve demokratik kitle örgütlerini, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmekteyiz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını getirdik. 29 Aralık Pazartesi günü de bu temaslardan sonra kendisinin başkanlık yapacağı bir toplantıda, 20 ilde eşzamanlı yapılan ziyaretler ve toplantılarla ilgili bir değerlendirme yapılacak. Sizlerin sorunlarını parti meclisimize ve genel başkanımıza taşıyacağız." dedi. CHP olarak temiz bir toplum, temiz bir siyaset, siyasetin finansmanının şeffaf olması ve şehir yönetimlerinden ülke yönetimlerine kadar dürüstlük ilkesiyle bir yönetim anlayışını savunduklarını anlatan Özgür Özel, "Özellikle iş dünyasının üzerindeki siyasi ve ekonomik baskıları hafifletip herkesin kendi işini özgürce yapabileceği, siyasi görüşleri ve toplumla ilgili kaygıları olduğunda ekonomik bir baskı unsuru olarak haksız denetimlerin uygulanmayacağı bir ülke vaat ediyoruz. Özellikle sanayi ve ticaretin önündeki her türlü engelin kaldırılacağı ve devletin yapması gereken inovatif, yaratıcı alanlarda geleceğe dönük yatırımların yapılacağı bir seçim bildirgesi ile yola çıkacağız. Bu dönem seçim bildirgesini tüm milletvekilleri, tüm örgütlerimiz ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte tartışarak, tüm toplumu kucaklayan bir bildirgeyle çıkmak istiyoruz. Bunun diğer partilere de örnek olmasını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

CHP heyetine ziyaretlerinden ve çalışmalarından dolayı teşekkür eden MUTSO Başkanı Karakuş ise şunları söyledi: "Biz yarı resmi sivil toplum kuruluşu olarak, ilin ekonomisini geliştirmekle ilgili projelerde görevimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Biz de Odalar Birliği olarak bazı konularda sık sık görüşlerimizi bildiriyoruz. Bunlar arasında en önemlilerinden biri de Siyasi Partiler Kanunu'nun değiştirilmesi hususunda. Bu konuda yapılacak değişikliklerle Türkiye'deki siyasi ortamın çok daha sağlıklı olacağını öngörüyoruz. Tüm partilerimiz buna destek verirse siyasetimiz daha iyi yere gidecektir diye düşünüyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi