Öne Çıkanlar trakya eğitim özel sektör teşvikleri tarım ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

CHP İl Başkanı Kaytan milletvekilliği aday adaylığını açıkladı
CHP Yozgat İl Başkanı Onur Kaytan, yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğü il başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Onur Kaytan, partisinin il binasında düzenliği basın toplantısında CHP Yozgat Milletvekili aday adayı olduğunu söyledi. Kaytan, "Genel Merkezimizin göndermiş olduğu genelge doğrultusunda parti örgütlerinde grev yapan yönetici kadrosunun 25 Aralık itibari ile istifa süreci başlamıştır. Bu genelge doğrultusunda geçtiğimiz hafta örgütümüzle ve genel merkezle yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde bu gün 4 yıldır sürdürmüş olduğum il başkanlığı görevimden ayrılarak Yozgat Milletvekili aday adayı olduğumu açıklamak istiyorum. İl Başkanlı dönemimde geçirmiş olduğumuz seçimlerde engellemelere ve engellere karşı nasıl mücadele ettiğimiz herkes tarafından biliniyor. Biz bu süreç içerisinde kırdığımız, incittiğimiz, üzdüğümüz, yol arkadaşlarımızdan, Yozgat kamuoyundan helallik istiyoruz. Bu günden sonra CHP Yozgat Milletvekili Aday Adayı olarak huzurlarınızda olacağım. Benden sonra devam edecek olan yönetim kuruluna, il başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum. Şunu bilmelerini istiyorum, CHP Yozgat İl Başkanlığını yapmış, çeşitli kademelerde görev yapmış kardeşleri olarak her zaman onların yanında olacağımı bilmelerini isterim. Seçilip seçilmememiz önemli değil, partinin bir neferi olarak CHP’nin çatısı altında hem siyasetimizi hem de kamuoyu ile alakalı durumları paylaşmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Kaytan’ın istifası ile boşalan il başkanlığı görevine ise Mehmet Yıldırım getirilerek seçim sonuna kadar bu görevi yürüteceği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi