Öne Çıkanlar çiftçi Üretici tarım mustafa kemal paşa new york borsası

Bu haber kez okundu.

Çiftçilere kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi anlatıldı
Havza'da, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Havza Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü iş birliği ile Havza Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda yapılan toplantıya, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüsamettin İlhan, Ziraat Odası Başkanı Fahri Şahin, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.

Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Ziraat Mühendisi Özgür Boz, İsmail Yıldız ve Mustafa Ensar Yılmaz toplantıya katılan çiftçilere, desteklemeler hakkında bilgi verdi.

Ziraat Mühendisi Özgür Boz , "Toplantımızın amacı, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı çerçevesinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılan, tarıma dayalı sanayi entegrasyonunun sağlanması için orta ve küçük işletmelerin desteklemesi konusunda çiftçilerimizi bilgilendirmektir. Yapılan bu başvurular tüzel ve gerçek kişiler tarafından yapılmalıdır. Tarımsal amaçlı kooperatifler, birlikler ile bunların üst birlikleri de tüzel kişilik olarak başvurabilirler. " dedi.

Toplantı da çiftçiler ve fabrika sahiplerine yönelik desteklemeler, başvuru yolları, hibe miktarları ve hangi konularda destek verildiğine dair konular anlatıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı