Öne Çıkanlar Bitlis afetzede tohum desteklemesi interfresh hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Çorlu'da sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi
Çorlu Kaymakamlığı, Çorlu Belediyesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Çorlu Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'nün iş birliği ve Vatan Hastanesi'nin girişimiyle sağlıklı yaşam yürüyüşü gerçekleştirildi. Bu yıl ilki gerçekleştirilen sağlıklı yaşam yürüyüşünün önümüzdeki yıllarda da düzenlenerek geleneksel hale getirilmesi planlanıyor.

Sağlıklı yaşam yürüyüşü etkinliği kapsamında yüzlerce katılımcı Halk Eğitim Merkezi'nden başlayarak Omurtak Caddesi ve Çevre Yolu üzerinden Çorlu Sağlık Meslek Lisesi'ne kadar yürüdü. Ayrıca atletizm sporcuları daha uzun bir güzergah üzerinde koşu yaptı. Yürüyüş ve koşunun sona ermesinin ardından Sağlık Meslek Lisesi'nde hazırlanan tören alanında katılımcılara ikramlar yapıldı. Söz konusu etkinlik koşuda dereceye giren kadın ve erkek sporculara kupa ve ödüllerinin takdim edilmesiyle son buldu.

Yarışmacılara ödüllerini Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı, Çorlu Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İrfan Bay, İlçe Sağlık Müdürü Nurcihan Yıldırım Başkent, Çorlu İtfaiye Müdürü Faruk Yücel ve protokol mensupları takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,