Öne Çıkanlar palmiye yetiştiriciliği ayçiçeği zararlıları ceviz bahçesi makam aracı lavanta

Bu haber kez okundu.

Denizli Belediyesi, 2 bin 500 öğrenciye öğrenim yardımı yapacak
Denizli Belediyesi, lise ve dengi okullarda öğrenim gören 2 bin 500 öğrenciye 10 ay boyunca aylık 60 lira öğrenim yardımında bulunacak. Belediye, her yaptığı eğitim yardımlarını 2013-2014 eğitim yılında da sürdürecek.

Denizli Belediye Meclisi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün, lise ve dengi okullarda okuyan öğrencilere 2013-2014 eğitim öğretim yılında öğrenim yardımı verilmesine yönelik gündem maddesi, Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi. Buna göre, Denizli Belediyesi, Eylül ve Haziran ayları da dahil olmak üzere 10 ay boyunca 2 bin 500 öğrenciye aylık 60 lira öğrenim yardımında bulunacak.

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, öğrenciler söz konusu olduğunda hiç bir fedakârlıktan kaçınılmadığını söyledi. Zolan, “Amacımız, yarınlarımızın güvencesi olacak çocuklarımıza iyi bir gelecek sağlamak adına üzerimize düşeni yapmaktır. Bu nedenle eğitim için her türlü desteği veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Çocuklarımız için yapamayacağımız fedakârlık yoktur. Denizli Belediyesi'nin tüm yatırımlarından vazgeçip çocuklarımız ve gençlerimizin eğitimi için kaynaklarımızı kullanmaktan çekinmeyiz. Onların iyi bir eğitim alabilmesi ve geleceğimizin emin ellerde olabilmesi için ne gerekiyorsa yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Denizli Belediyesi tarafından, 2013-2014 eğitim öğretim yılında lise ve dengi okul öğrencileri için verilecek olan öğrenim yardımları başvuru tarihleri belirlendi. Başvurular, 14 Ağustos-27 Eylül 2013 tarihleri arasında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,