Öne Çıkanlar Gıda makam aracı hayvancılık kapanış fiyatı besi sığırı yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

DSP'li Çakmak: Güçlü olanın değil, her zaman doğru olanın yanında olacağız
DSP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Çakmak, 30 Mart mahalli seçimlerinde sandıktan çıkan milli iradeye herkesin saygı göstermesi gerektiğini söyledi.

30 Mart mahalli seçimlerinde halkın sandıkta ikinci defa Başkan Şükrü Sözen'e verdiğini belirten Çakmak, Büyükşehir Yasası bahanesiyle çoğunluk ve güç bende diyerek halkın mahalli seçimlerindeki tercihinden ötürü Manavgat Belediyesi'ni hiç kimsenin cezalandırmaya hakkının olmadığını kaydetti.

DSP olarak CHP değil, başka bir partiye de haksızlık yapılması halinde doğruları söyleme hususunda hiç bir zaman 'dilsiz şeytan' olmayacaklarını belirten Çakmak, Manavgat'ın değerleri yok edilirken hiç kimsenin kendilerinde susmalarını bekleyemeceğini söyledi.

Manavgat denilince akla gelen Manavgat ve Oymapınar barajlarının AKP'li Akseki Belediyesi'ne verildiğinde kamuoyunda ilk tepki gösteren partinin DSP olduğunun altını çizen Çakmak, Manavgat'ın gelirlerinin AKP'li Antalya Büyükşehir tarafından Manavgat'a verilmesinin bir lütuf gibi gösterilmesine karşı olduklarını dile getirdi.

Bir kentin değer yargıları ve ayakta duran yapıtları ve asırladır oraya ait kimlikleriyle var olacağını belirten Çakmak, "AKP'li Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, 30 Mart'ta oyunuzu bize vermediniz diye caddelerinize kadar ben alırım diyerek Manavgat halkını cezalandırma hakkı yok. Manavgat'ın caddeleri elinde alınırken son dakikaya kadar belediye başkanının haberi olmuyorsa bu bir siyasi nezaketsizliktir. Siyasi ilke ve doğru duruş her partiye şart. 30 yılı aşkın Manavgat'ın ekmeğini ve suyunu içiyorum, insanların doğduğu yer kadar doyduğu yerde önemli. Manavgat'ın değerlerinin güç bende diyerek elinden alınmasına karşıyız. Haksızlık kime yapılırsa yapılsın biz her zaman güçlü olanın değil;haklı olanın yanında yer alacağız." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı