Öne Çıkanlar Bitlis afetzede tohum desteklemesi interfresh hayvancılık

Bu haber kez okundu.

'Ekonomik Rapor 2013 kitapçığı Manavgat ekonomisine yön verecek'
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası(MATSO) Ekomik Rapor 2013 kitapçığının ilçe ekonomisine yön vermede yol gösterici klavuz olacağını bildirdi.
    
    MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, yaptığı yazılı açıklamada, Manavgat’ın sosyal, kültürel ve ekonomik yapısını objektif bir şekilde ele alarak kılavuz ve yol gösterici niteliği taşıyan Ekonomik Rapor 2013 kitapçığını üyelerine sunduklarını bildirdi.

    Kitapçığın, Manavgat'ın sosyal, kültürel ve ekonomik yapısını objektif bir şekilde ele alarak yapılan çalışmalara yön verme ve geleceğin sağlam temeller üzerinde kurulmasında kılavuz ve yol gösterici niteliği taşıdığını vurgulayan Boztaş, "Kitapçığı üniversitelerde görev yapan profesörler tarafından hazırlandı. Kitapçığın Manavgat’ın sosyal, kültürel ve ekonomik yapısının ele alındığını, ilçeye yatırım yapmak isteyenler içinde kılavuz ve yol gösterici niteliği taşıyacağına inanıyoruz. Türkiye ve Antalya ekonomisinde meydana gelen değişme, kırılma ve gelişmelerle birlikte yayımlamaya özen göstermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışma, Manavgat’ın sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı içinde yer alan bütün unsurların bugünkü durumunu, potansiyelini objektif bir şekilde gözler önüne sererken, geleceği hakkında da bizlere bilgiler vermektedir." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,