Öne Çıkanlar trakya Gıda lavanta özel sektör teşvikleri Domuz vebası

Bu haber kez okundu.

Emre'nin başlattığı projeyi arkadaşları ve hocası tamamladı
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Emre Cerrah'ın başlattığı spor odası projesi Pestilci orta okulunda arkadaşları ve Kepezspor antrenörü Sertan Kuzu tarafından tamamlandı. Odanın açılışına katılan baba Yücel Cerrah, oğlunun ismi ve resminin olduğu spor odasını görünce göz yaşlarına boğuldu.

24 Kasım öğretmenler gününde arkadaşları ile birlikte Alaplı ilçesinde öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutlamak için giderken meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Emre Cerrah'ın (16) Pestilci orta okulunda başlattığı 'Spor Odası' projesini arkadaşları tamamladı. Spor odasının Pestilci ortaokulunda bugün gerçekleştirilen açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Emre Cerrah'ın eğitim gördüğü Gülüç İzmirlioğlu Anadolu Lisesi Müdürü Harun Bektaş, Kepez spor antrenörü ve Emre Cerrah'ın hocası Sertan Kuzu, projeyi gerçekleştiren mahalle arkadaşları Egemen Ege, İsmail Can Karadeniz, Ayberk Aydın, okulun beden eğitimi öğretmeni Fuat Günay ve okul idaresi katıldı.

Açılış öncesinde oğlunun adına hazırlanan spor odasını gezmek isteyen baba Yücel Cerrah, oğlunun resmini ve ismini görünce göz yaşlarına boğuldu. Ayakta durmakta zorlanan babayı Kepez spor antrenörü Sertan Kuzu teselli etmeye çalıştı. Spor odasının açılışı öncesinde konuşan Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz "Gönül isterdi ki Emre hayatta ile bu açılışın yapılmasını daha iyi olacağını ancak nasip böyleymiş. Emre'nin adını yaşatmak adına gururlanıyoruz. Allah rahmet eylesin. Tabi ki üzülüyoruz ancak elimizden bir şey gelmiyor. Bu odanın yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi. Korkmaz konuşmasının ardından baba Yücel Cerrah' açılışın anısına plaket verdi.

BEDEN HOCASI FUTBOL TOPU İSTEDİ, EMRE KAYITSIZ KALAMADI

Spor odasının açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz ile Baba Yücel Cerrah Birlikte gerçekleştirdi. Kepez spor antrenörü Sertan Kuzu, Pestilci ortaokuluna yeni tayin olan beden eğitimi öğretmeni ile yaptığı görüşmede spor malzemesi ve futbol topu lazım olduğunu duyduğunu ve kendisinin bu konuda yardımcı olmak için 4 arkadaşı ile birlikte işe koyulduklarını söyledi.Kuzu konuşmasında, "Beden eğitimi öğretmeni arkadaşımız Fuat hoca, Ardahan'dan geldiği ilk zamanlarda bana spor malzemeleri lazım olduğunu ve yardım edip edemeyeceğimi sormuştu. Antrenörlük yaptığım için top istemişti. Emre' de buna şahit oldu. Kendisinin yardımcı olabileceğini söylemesi üzerine biz de tamam dedik. 4 arkadaş bir araya gelerek yardımda bulunmaya çalıştılar. Fakat ne yazık ki üzücü olayda Emre'yi kaybettik. Sonra ben üç kardeşimle beraber yarım kalan işi tamamlamak üzere görev bildim. Arkadaşlarım ve kardeşlerimle beraber odayı yaptık." diye konuştu.

Oğlu Emre'nin mahalleden arkadaşları Egemen Ege, İsmail Can Karadeniz, Ayberk Aydın ile odayı gezen baba Yücel Cerrah, "Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bu beni gerçekten çok onurlandırdı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun." şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi