Öne Çıkanlar e-fidancim besi sığırı yetiştiriciliği rusya domates ithalatı ilaçlama uyarısı Veysel eroğlu

Bu haber kez okundu.

Erdemir çalışanlarına özel sağlık hizmeti
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) yetkili Türk metal Sendikası Şubesi’nin, ilçedeki Özel Ereğli Anadolu Hastanesi ile sağlık anlaşması imzaladığı bildirildi.

Odabaş, ziyarette yaptığı konuşmada, daha önce de ilçedeki bazı sağlık kuruluşları ile anlaşma imzaladıklarını hatırlatarak, "Sağlık alanında birçok kurum ile yaptığımız anlaşmalarımızı Ereğli Özel Anadolu Hastanesi ile sürdürüyoruz. Bu kapsamda, imza altına aldığımız anlaşmayla Özel Ereğli Anadolu Hastanesi’nden üyelerimiz ve Erdemir çalışanları ile birinci derece yakınları faydalanabilecek. Her insanın sağlıklı olması dileğimi sunarken, sağlığın korunmasında birinci derece destekçi olan hastanelerimizle yaptığımız anlaşmanın da hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Hastane Genel Müdürü Elçi, yapılan anlaşmadan memnunluk duyduklarını ifade ederek, "Halkımıza sağlık hizmetini en iyi şekilde verme gayretinde olduğumuz hastanemizde, Erdemir çalışanlarına da ayrı hizmet vermekten memnunluk duyacağız.” ifadesini kullandı.

Odabaş ile Elçi’nin protokolü imzaladığı ziyarette, Sendika Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen de hazır bulundu. Yapılan anlaşma kapsamında, Erdemir çalışanları, eş ve çocukları ile bakmakla yükümlü oldukları anne ve babalarından oluşan birinci derece yakınları, hastane hizmetlerinden özel statüde faydalanabilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,