Öne Çıkanlar tarım fakıbaba eğitim kapanış fiyatı jakaranda fidanı

Bu haber kez okundu.

ERZİNCAN’IN İLK MEYVE-SEBZE KURUTMA İŞLETMESİ HİZMETE AÇILDI
Erzincan tarım sektöründe yeni bir işletme daha hizmete açıldı. Erzincan’ın Çağlayan beldesinde hizmete açılan Fiducia Gıda İşletmesi'nde sebze ve meyveler kurutularak tüketicilerin beğenisine sunulacak. Erzincan’da yetiştirilen ürünleri...


Erzincan tarım sektöründe yeni bir işletme daha hizmete açıldı. Erzincan’ın Çağlayan beldesinde hizmete açılan Fiducia Gıda İşletmesi'nde sebze ve meyveler kurutularak tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Erzincan’da yetiştirilen ürünleri işleyecek olan Fiducia Gıda’nın açılışına Erzincan Vali Vekili Mehmet Kurt, Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sırrı Yılmaz, Çağlayan Belediye Başkanı Çetin Çay, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Polat, Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Naci Gün, şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

İşletme Sahibi Barış Zafer Erdal, Erzincan’da böyle bir işletmenin eksikliğini hissettiklerini ve bu boşluğu doldurmak amacıyla böyle bir tesisi Erzincan’a kazandırdıklarını söyledi. Kısa vadede Erzincan’da üretilen ürünleri işleyeceklerini söyleyen Erdal, hedeflerinin özellikle yurt dışı pazarlara açılmak olduğunu söyledi.

Erzincan Vali Vekili Mehmet Kurt ise işletme sahiplerine teşekkür ederek, Erzincan’da gelişen tarım sektöründe bir ilkin daha yaşandığını, bunun Erzincan açısından son derece mutluluk verici olduğunu kaydetti.

Kaynak: http://haber3.com/erzincanin-ilk-meyve-sebze-kurutma-isletmesi-hizmete-acildi-2868418h.htm#ixzz3BsPoNbBp

Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı