Öne Çıkanlar e-fidancim Veysel eroğlu besi sığırı yetiştiriciliği rusya domates ithalatı ilaçlama uyarısı

Bu haber kez okundu.

ETSO’dan öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı
Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), il merkezindeki ilköğretim okullarında öğrenim gören ihtiyaçlı öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl yapılan eğitim yardımları, bu yıl da kent merkezinde belirlenen okullarda dağıtıldı. Merkez Veyis Efendi İlkokulu’ndaki ihtiyaçlı öğrenciler için yapılan kırtasiye ve giyim yardımı, ETSO Genel Sekreteri Harun Delibaş tarafından okul müdür yardımcısı Murat Açıkel’e teslim edildi. ETSO’ya katkılarından dolayı teşekkür eden müdür yardımcısı Murat Açıkel, yapılan giyim ve kırtasiye yardımlarının ihtiyaçlı öğrencileri sevindirdiğini söyledi.

Bu yıl okullardaki ihtiyaçlı öğrencilere toplam 30 bin lira tutarında yardım yapıldığını ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, eğitim yardımlarının her yıl düzenli olarak yapılmasına önem verdiklerini söyledi. Başkan Yücelik, "Odamız il genelindeki ilköğretim okullarında ihtiyaçlı öğrencileri tespit etti ve dağıtımı buna göre yaptık. Bu yıl toplam 14 okulda, 1000 öğrenciye, ayakkabı, mont ve kırtasiye yardımı dağıttık. Yardımlarımız gelecek yıllarda da aksamadan devam edecek." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,