Öne Çıkanlar interfresh hatay tarım fuarı ığdır pamuğu şiddetli yağış aa

Bu haber kez okundu.

Fakülte öğrencileri ilkokulda tiyatro oyunu sergiledi
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi (EEF) Türkçe öğretmenliği 3. sınıf öğrencileri Toluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında kendi yazdıkları tiyatro oyununu Erdemir İlköğretim okulu ve Nimet İlköğretim okulunda sergiledi.

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği 3. sınıf öğrencileri Murat Demirkaya, Gönül Sağaltıcı, Esin Meryem Beyazkurt, İsmail Bostancıoğlu, Ramazan Kalaycı, Ramazan Candan, 'Topluma Hizmet Dersi' kapsamında Ereğli Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yardımcı Doçent Doktor Ramazan Şükrü Parmaksız'ın koordinatörlüğünde Erdemir ve Nimet İlkokullarında Murat Demirkaya'nın yazdığı ve yönettiği 'Türkçem gidiyor' adlı tiyatro gösterisi sergilediler.

Türkçenin doğru kullanımı ve Türkçenin doğru telaffuz ile ilgili tiyatro gösterisi sergilediler. Tiyatroyu izleyen öğrencilerin Türkçeyi daha doğru ve saf bir şekilde konuşacaklarına dair söz verirlerken, Eğitim Fakültesi öğrencileri ilköğretim okulunda görevli öğretmenlerle Türkçe üzerine röportajda yaptı.

Öğrenciler adına konuşan, oyunun yazarı ve yönetmeni Murat Demirkaya, tiyatro oyununun çok güzel geçtiğini ve olumlu dönüşler aldıklarını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi