Öne Çıkanlar trakya eğitim özel sektör teşvikleri tarım ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

Fatih Koleji’nden velilere kitap okuma yarışması ve seminer
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi özel Fatih Koleji’nde veliler için kitap okuma yarışması ve seminer düzenlendi.

“Çocuk Eğitimi aynı zamanda Anne-Baba eğitiminden de geçer” felsefesiyle yola çıkan Ereğli Fatih Koleji Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Servisi ile Türkçe Zümresi'nin ortaklaşa düzenlediği kitap okuma yarışmasına rekor seviyede veli katıldı. Türkiye’de ilk olarak Anne-Baba Okulu çalışmalarını başlatan İzmir Şifa Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim görevlisi Psikolog Dr. Fatih Kalkınç’ın çocuk psikolojisi alanında 200 binin üzerinde baskıyla en çok satan kitaplar arasında yer alan “Okul Evde Başlar” kitabından sınava giren veliler arasından birinciliği Neriman Yiğitoğlu, ikinciliği Yasemin Korkmaz, üçüncülüğü Şennur Bulut kazandı. 4, 5 ve 6. Olan Maşite Oymak, Ülker Taş ve Hülya Aydoğan ise mansiyon ödülü kazandı.

Okul Müdürü Sadi Yanık, dünyanın küçüldüğünü söylediği konuşmasında "Bilim ve teknolojinin hızla arttığı ve aileyi etkileyen olumsuzlukların çoğaldığı günümüzde, aile olabilmek ve sevgi ile iletişim kurabilmek için okuldaki eğitimin evde desteklenip devam ettirilmesi, velilerle tutarlı sıkı bir işbirliğinin sağlanması, velilerimizin daha bilinçli hale gelmeleri için alanında uzman konuşmacılar, yazarlar, eğitimciler ayarlayarak genel seminerler düzenlemekteyiz." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi