Öne Çıkanlar tarım Adilcevaz besi sığırı yetiştiriciliği fındık fiyatları arttı chicago borsası

Bu haber kez okundu.

Forum ailesinin en yeni üyesi, Forum Magnesia oldu
Manisa’da yaklaşık üç yıldır konuklarını ağırlayan Magnesia Alışveriş Merkezi, yeni yıldan itibaren ziyaretçilerine Forum Magnesia adıyla hizmet vermeye devam edeceği bildirildi. Yeni dönemde alışveriş merkezinin (AVM) müdürlüğüne Okan Yavaş getirildi.

Yüzyıllar boyunca birçok uygarlığın yerleşim ve ticaret merkezi olan Manisa'nın ilk alışveriş merkezi olarak 2012 yaz aylarından bu yana hizmet veren Magnesia Alışveriş Merkezi, Forum Alışveriş Merkezleri ailesine katıldı. 2014 yılı içinde Multi ve Qubicon şirketlerinin birleşerek Türkiye'nin en büyük perakende platformu olan Multi Turkey'i oluşturmalarının ardından, Qubicon portföyünde yer alan Magnesia da Forum adını aldı.

Yeni yıldan itibaren Forum Magnesia adıyla faaliyet göstermeye devam edecek olan alışveriş merkezi, 70 mağazasıyla alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturmaya devam edip, Manisa'da yaşayan, okuyan ya da şehri ziyarete gelenlerin vazgeçilmez buluşma noktası olmayı sürdürecek.

19 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olan Forum Magnesia Alışveriş Merkezi, geniş ürün yelpazesi, birbirinden farklı lezzetleri, teknolojiye ev sahipliği yapan markaları, çocuk oyun alanlarıyla 7'den 70'e herkese hitap eden bir yaşam merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Manisa halkı ve ziyaretçileri için önemli bir cazibe merkezi olan Forum Magnesia, ayrıca Manisa'daki tek üç boyutlu sinema salonu kompleksiyle de ziyaretçilerine sinema keyfini doyasıya yaşatıyor. Magnesia Alışveriş Merkezi'nde yeni yılla birlikte yönetimde de bir değişim yaşanacak. Magnesia'da kurulduğu günden bu yana AVM Müdürü olarak görev yapan Ezgi Çubukçu'nun Forum Aydın'a atanması nedeniyle boşalan göreve Okan Yavaş getirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi