Öne Çıkanlar eğitim ayçiçeği zararlıları aa ayçiçeği yetiştiriciliği mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Gazetecilik yarışmasına başvurular sona eriyor
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılacak olan '1. Bölgesel Ödüllü Gazetecilik Yarışması'na başvuruların 31 Aralık 2014 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar yapılması gerektiği bildirildi.

Kayseri Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Mehmet Uğurlu ve Şube Müdürü Ahmet Ergül ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve Yönetim Kurulu üyesi Faruk Aydemir, Kapadokya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, Başkan Osman Koca ile bir süre sohbet etti. Burada açıklama yapan Kayseri Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Mehmet Uğurlu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Kayseri İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılacak olan '1. Bölgesel Ödüllü Gazetecilik Yarışması'na Kayseri, Sivas, Yozgat, Nevşehir, Niğde ve Kırşehir’de yayın yapan basın kuruluşlarında görev yapmakta olan gazetecilerin katılabileceğini söyledi.

Yarışmayı genç gazetecileri teşvik etmek ve başarılı çalışmaları ödüllendirmek amacı ile düzenlediklerini anlatan Uğurlu, haber, araştırma-makale-röportaj, spor, fotoğraf ve sayfa düzeni gibi 9 farklı kategoride gerçekleştirileceğini de ifade etti. Yarışmaya katılacak gazetecilerin eserlerinin 1 Ocak 2014 ile 31 Aralık 2014 tarihleri arasında yayımlanmış olması gerektiğini belirten Uğurlu, son başvuruların ise 31 Aralık 2014 tarihine kadar Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ve Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü'ne yapılması gerektiğini hatırlattı.

Uğurlu, jüri üyelerinin ise yarışmaya katılan illerin Gazeteciler Cemiyet Başkanları, Basın İlan Kurumu Müdürleri, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü ile üniversite öğretim üyelerinden oluşacağını belirterek, birincilere diz üstü bilgisayar, ikinci olan eser sahiplerine fotoğraf makinesi, üçüncü olan eser sahiplerine tablet ile çeşitli mansiyon ödülleri verileceğini kaydetti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve jüri üyelerinden Osman Koca, Nevşehir’den yarışma için çok sayıda gazetecinin başvuracağını kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı