Öne Çıkanlar Gıda makam aracı kapanış fiyatı hayvancılık lavanta

Bu haber kez okundu.

Gençlik Hizmetleri’nden NNYÜ’ye ziyaret
Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ve Şube Müdürü Mehmet Gülyuva, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney’i ziyaret etti.

Rektör Kerim Güney ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurumun çalışmalarını yakından takip ettiğini ve önemli spor organizasyonlarına imza attığını söyledi. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin eğitimin yanı sıra öğrencilerin bir spor branşıyla aktif olarak ilgilenmeleri için her türlü imkanı sağlamaya özen gösterdiğini belirten Rektör Kerim Güney, ÜNİLİG’de şehrimizi ve üniversitemizi başarıyla temsil eden Üniversitemiz Erkek Basketbol Takımı’nın bunun en güzel örneği olduğunu söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ise Kayseri’nin üniversiteler şehri olarak anılmasında Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin büyük etkisi olduğunu belirterek, Üniversiteler Spor Ligi’ne katkılarından dolayı Rektör Kerim Güney’e ÜNİLİG Tanıtım Kitabı takdim etti. Murat Eskici, "Her geçen yıl büyüyerek devam eden Üniversiteler Spor Ligine daha çok katılımın sağlanması, üniversitelerimizin bilgilendirilmesi amacıyla bakanlığımızca ÜNİLİG 2013-2014 sezonu sunumu ve kitapçığı hazırlatılmıştır." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı