Öne Çıkanlar kırsal kalkınma yatırımları ayçiçeği yetiştiriciliği tıbbi ve aromatik bitki eğitim çiftçi

Bu haber kez okundu.

Hasta öğrenciye evinde karne
Hastalığından dolayı evinde eğitim gören Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Hamit Tunç'u, Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan evinde ziyaret ederek karnesini bizzat teslim etti.

Dünyada çok nadir görülen Mitokondrial Nörogastrointestinal Ensefalomyelopati(MNGIE) isimli hastalıktan dolayı evinde eğitim almak zorunda olan Hamit Tunç'un karnesini vermek üzere İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan eşiyle birlikte öğrenciyi evinde ziyaret etti. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Fırat, Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi idarecileri ve Hamit'e sene başından beri evinde eğitim veren öğretmenlerin de bulunduğu karne sunumu sırasında duygusal anlar yaşandı. Başarılı bir karneyle beraber takdir ve onur belgesi alan Hamit Tunç, karnesini aldığı için mutlu olduğunu, daha çok çalışarak okul birincisi olmak istediğini söyledi.

Ziyaretten dolayı çok büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Hamit'in babası Mehmet Tunç, hastalık süresince çok zor dönemler yaşadıklarını, tedavi sürecinin bir parçası olan bu eğitimin Hamit'in iyileşmesine de katkı sağladığını ifade etti.

Eğitim vermek üzere her gün eve gelen öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Hamit'in eğitimi için ellerinden ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,