Öne Çıkanlar mikado kayısı fakıbaba tarım eğitim abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

Hayvanseverler, Nevşehir’de
Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (DOHAYKO) temsilcileri Nevşehir genelinde resmi kamu kurum ve kuruluşları ile belediyelere ziyaretlerde bulunuyorlar.
Ziyaretler çerçevesinde; DOHAYKO temsilcisi ve Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Selma Platin Pek ve Ayşe İren, Avanos ilçe belediyesini ziyaret ederek sokak hayvanları için yürütülen çalışmalar hakkında Belediye Veteriner Hekimi Ahmet Demircioğlu’ndan bilgi aldı. Hayvan barınağını da yerinde ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.
Nevşehir’deki ve ilçelerdeki tüm hayvan severleri de kendileriyle birlikte olmaya ve bu çalışmayı desteklemeye davet ederek beraberlik çağrısında bulunan Selma Platin Pek, sokak hayvanlarına destek olmak ve fikir alışverişinde bulunmak için 0530 906 21 85 nolu telefon numarasından kendisine ulaşabileceklerini ifade etti. Pek, ayrıca bütün hayvan severleri bölgelerindeki sokak hayvanları için çalışma yürüten kuruluşlara destek vermeleri ve gönüllü olarak bu tarz çalışmalarda bulunmaları çağrısında bulundu.
Belediye Veteriner Hekimi Ahmet Demircioğlu, sokak hayvanları için yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdikten sonra, barınağın ihtiyaçları olduğunu, herkesin sözde hayvan sevdiğini ama yardım konusunda aynı duyarlılığı göstermediklerini ifade etti. Barınakta ameliyat malzemeleri, temizlik malzemeleri gibi sık kullanılan malzemelere ihtiyaç duyulduğunu belirten Demircioğlu, hayvanlara yiyecek toplamak ve sokak hayvanlarının barınağa getirilmesi için kullanılacak bir araca ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı