Öne Çıkanlar akif özkaldı vairo badem çeşidi ılısu barajı çiftçi yüksek planlama kurulu

Bu haber kez okundu.

Hollandalı seyyahtan Başkan Kesimoğlu’na ziyaret
8 ülkeyi kapsayan ve yaklaşık 2 bin 200 kilometrelik yolun Türkiye ayağını tek başına yürümeye başlayan Hollandalı Mieke Kuitecz’in bir durağı Kırklareli oldu. Hollandalı gezgin, Kırklareli yürüyüşü kapsamında Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret etti.

Avusturya, Slovakya, Macaristan, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye olmak üzere 8 ülkeyi kapsayan 'Sultanlar Yolu'nun 385 kilometrelik Türkiye ayağını tek başına yürüyecek Hollandalı Bayan Mieke Kuitecz Kırklareli’ye geldi.
'Sultanlar Yolu'nu internetten görerek tek başına yürümeye karar veren 46 yaşındaki Hollandalı bayan Mieke Kuitecz, 5 Ekim Pazar günü Edirne’den başlattı. Kırklareli’ye gelen ve yürüyüşüne devam eden Kuitecz’i Başkan Kesimoğlu makamında misafir etti.

69 ÜLKE GEZDİ, 70. ÜLKE TÜRKİYE

Kuitecz, bugüne kadar 69 ülke gezdiğini ve 70. ülke olarak Türkiye’ye ilk defa geldiğini belirtti. Türkiye’deki 'Sultanlar Yolu'nu tek başına yürümek istediğini belirten Kuitecz, başlattığı yürüyüşünü Topkapı’da tamamlamayı hedeflediğini söyledi.

Kırklareli il sınırları içerisinde Dolhan, Paşayeri, Koyunbaba, Kırklareli merkez, Kızılcıkdere, Üsküpdere, Karıncak, Kaynarca, Pınarhisar, Erenler, Poyralı, Doğanca, Develi, Vize, Okçular, Evrenli ile Çakıllı bölgelerinden geçtiğini ve Kırklareli halkının kendisine büyük ilgi göstererek yardım ettiğinin altını çizdi.

Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Hollandalı gezgini başlattığı bu yürüyüşten dolayı tebrik ederek, "Kendisi çok zorlu ve bir o kadar da güzel bir yürüyüş başlatmış. Bu kapsamda Kırklareli’den geçen Sultan Yolu’nu da yürümeye karar vermiş. Bu konuda ben kendisini tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Hollandalı Mieke Kuitecz, Başkan Kesimoğlu’nu ziyaretinin ardından Belediye Meclis Üyesi Elmas Büyükdere’nin iş yerine de bir ziyaret gerçekleştirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,