Öne Çıkanlar akif özkaldı vairo badem çeşidi ılısu barajı çiftçi yüksek planlama kurulu

Bu haber kez okundu.

Hububat ve baklagil desteği müracaatları başladı
Gıda,Tarım ve Hayvancılık Osmaniye İl Müdür İbrahim Sağlam, 2014 yılı ürünleri için ödenmesi planlanan hububat ve baklagiller fark ödemesi desteği müracaatlarının başladığını bildirdi.

İl Müdürü İbrahim Sağlam, yaptığı yazılı açıklamada, "Türkiye Tarım Havzaları Üretim ve Destekleme Modeli'ne göre 2014 yılı ürünü hububat ve baklagiller fark ödemesi desteği 'buğday, arpa, çavdar, tritikale, yulaf, çeltik, kuru fasulye, nohut ve mercimek' ürünleri için havza bazında ödenecektir. 2014 yılı üretim sezonu için Çiftçi kayıt sistemine kayıtlı üretim gerçekleştiren ve hububat ve baklagil fark ödemesi desteğine müracaat eden çiftçilerimize dönemler halinde destekleme ödemeleri yapılacaktır. Dönemler halinde ödenecek olan bu desteklemelerden faydalanmak isteyen üreticilerimizin il ve ilçe gıda tarım ve hayvancılık müdürlüklerimize başvurmaları gerekmektedir." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,