Öne Çıkanlar destekleme palmiye ağacı çiftçi fındık karaman il özel idare

Bu haber kez okundu.

İpsala Pirinci tanıtım çalışmalarına başlandı
Türkiye’nin çeltik ambarı İpsala ilçesinde yetiştirilen pirinç tescillendi. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, bölge pirincini tanıtmak amacıyla Keşan-İpsala karayoluna büyük bir tanıtım anıtı diktiklerini ifade etti.

Keşan Satır Et'ten sonra bölgenin en önemli ürünü İpsala Pirinci’nin de tescil edildiğini aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: “Bölgemiz açısından gıda turizmini oldukça önemsediğimizi sürekli dile getirdik. Keşan Satır Et’in ardından marka tescilini gerçekleştirdiğimiz İpsala Pirincimizin tanıtım çalışmalarını tüm bölge kurum ve kuruluşlarımız ile birlikte daha da üzerine düşerek yapacağımızı ifade etmek istiyorum. Marka çalışmalarını tanıtım ile sürdüreceğimiz bir sürece başlıyoruz. Bu adımlardan biri de çalışmaları titizlik ile tamamlanmış olan görsel çalışmadır. Adımlarımız ulusal çapta televizyon, radyo ve gazete tanıtımları ile devam edecek. Burada emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı