Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi tarımsal destekleme can erik jakaranda ağacı makam aracı

Bu haber kez okundu.

İtfaiye personeline iletişim eğitimi
Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) ile imzaladığı ‘Stratejik Plan ve Kurumsallaşma Projesi’ kapsamındaki ilk çalışmasını düzenlediği eğitimle gerçekleştirdi.

Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen ilk eğitim faaliyetine, HBB Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Doğan, HBB İtfaiye Daire Başkanı Fevzi Kilisli ve itfaiye personeli katıldı.

Kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Eğitim Uzman Danışmanı Yeliz Ceylan tarafından verilen eğitime yoğun katılım gösteren itfaiye personelleri, itfaiyeciliğin amaçları, kurum hedefleri, insan ilişkileri, ekip ruhu ve iş ahlakı konularına yönelik eğitim aldı.

Seminer öncesi düşüncelerini paylaşan Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Doğan; her türlü eğitime büyük önem verdiklerini vurgulayarak “Eğitim yaşam boyu devam eden bir süreçtir. Biliyoruz ki itfaiyecilik mesleği çok önemli ve özelliklidir. Doğal afetlerde, yıkımlarda, arama kurtarma çalışmalarında hep itfaiye vardır. Sizin bu bilinci taşıdığınızdan şüphe duymuyorum. Bu bağlamda eğitimlerimiz ve seminerlerimiz aralıksız bir şekilde devam edecek.” dedi.

Hatay halkına daha nitelikli ve bilinçli hizmet sunabilmek için personeline gerekli eğitimi vermeye kararlı olduklarını belirten Daire Başkanı Kilisli ise DOĞAKA’nın bu alanda yaptığı tüm eğitim çalışmalarını takip edeceklerini ve ‘Doğrudan Faaliyet Desteği Programı ve Mali Destek Programı’ ile çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,