Öne Çıkanlar abelya ağacı fidanı yüksek planlama kurulu hayvancılık eğitim begonvil fidanı

Bu haber kez okundu.

İzzetbegoviç’ten İzmir’e selam
Konakbelediyespor Kadın Futbol Takımı’nın UEFA Kadınlar Şampiyonlar ligi ön eleme maçları için Bosna Hersek’te bulunan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Bosna Cumhurbaşkanlığı Konsey üyesi ve önceki dönem Cumhurbaşkanı Bakir İzzetbegoviç’i ziyaret etti.

Bosna Hersek’in sembol ismi ve önderi Aliyev İzzetbegoviç’in de oğlu olan Cumhurbaşkanı, Başkan Tartan’ı eski bir dostu gibi karşıladı. İzzetbegoviç’le uzun süre sohbet eden Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Bosna Hersek ve Türkiye arasındaki ilişkilerin daha da güçlenmesi için İzmir’in ve Konak Belediyesi’nin her zaman hazır olduğunu söyledi. Kardeş şehir, üniversiteler arası işbirliği ve çeşitli ikili, ticari, kültürel ve sosyal konuların ele alındığı buluşmada Bakir İzzetbegoviç, Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’a Bosna Hersek’e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Elde ettiği başarılardan dolayı Konak Belediyespor Kadın Futbol Takımını alkışladığını belirten İzzetbegoviç, “Başkan Tartan’ı başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum.” dedi.

Mostard Köprüsü ve Sarayova Üniversitesi’nin yeniden yapılanması sırasında dönemin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve İzmir milletvekili olarak önemli katkılarda bulunan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, İzzetbegoviç’e İzmir halkının selam ve sevgilerini iletti. Tartan, ziyarette İzzetbegoviç’e Kemeraltı ürünü el işlemesi kahve takımı ile Konak’ın 'dostluk ve barış' simgeli altın anahtarını armağan etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,