Öne Çıkanlar aa Gıda mikado kayısı muğlada yağmur jakaranda fidanı

Bu haber kez okundu.

“Kaçak sebze ve meyve için kontrol noktaları oluşturulmalı”
Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Özdemir, meyve ve sebze kaçaklarını önlemek için şehrin giriş ve çıkışlarına kontrol noktaları kurulması gerektiğini söyledi.

Özdemir, yaptığı açıklamada, sebze ve patates hallerinin şehrin ortasında kaldığını iki halinde bir arada olması gerektiğini belirtti. Son günlerde yayılarak artan, meyve ve sebze kaçaklarını önlemek için şehrin giriş ve çıkışlarına da kontrol noktaları bulunmasının faydalı olacağını dile getiren Özdemir, şunları kaydetti: “Kontrol noktaları ile kaçaklar önlenebilir. Bu noktalar, hem esnafımıza, hem toptancı hallerinde ticaret yapan ve bütün kayıtlı olan esnaflarımızın ve belediye gelirleri ile maliye açısından tüm kaçakları önüne geçmiş oluruz. Şehrin ortasında kalmış sebze hali ve patates hali de biran önce bir arada olursa, iş potansiyeli daha iyi olur.”

Seyyar satıcılar ve şehrin belirli noktalarında, yol boylarında sebze ve meyve alış veriş yerleri açan kişilerin hepsinin kaçak satış yaptığını iddia eden Özdemir, bu yerlerin kapatılması gerektiğini vurguladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı