Öne Çıkanlar eğitim ayçiçeği zararlıları aa ayçiçeği yetiştiriciliği mikado kayısı

Bu haber kez okundu.

Karagöl: Bafra tarımı için her alanda durmadan yılmadan çalışma sözü veriyoruz
Bafra’da, 119 mahallede, 28 Aralık 2014 pazar günü yapılan Bafra Ziraat Odası delege seçiminde seçilen delegeler, Bafra Ziraat Odası Başkanlığı'nca Şehir Kulübü'nde düzenlenen yemekte üyelere ve basına tanıtıldı.

Tanışma yemeğinde konuşan Bafra Ziraat Odası Başkanı Sait Karagöl, üyelerin, delege seçiminde özgür iradelerini kullanarak seçtikleri delegelerin ziraat odasında mahallelerini temsil edeceklerini ifade etti. Karagöl, şöyle dedi: "Baframıza ve odamıza hayırlı olsun. 1 Şubat 2015 tarihinde Bafra Ziraat Odası 23. Olağan Genel Kurulu yapılacaktır. Bu genel kurulda vereceğiniz kararla Bafra tarımına yön verecek kadroları 4 yıllığına getireceksiniz. Bafra Ziraat Odası başkanlığı görevimizi bugüne kadar başarılı ve kararlılıkla sürdürdük, bundan sonra da aynı kararlılıkla görevimizi yapacağımıza söz veriyoruz. Her ne şart altında olursa olsun Bafra tarımı için her alanda durmadan, yılmadan çalışma kararlılığımızı bir kez daha vurgulama istiyoruz. 1 Şubat 2015 tarihinde yapılacak olan genel kurulda şahsım ve meclis üyesi arkadaşlarıma vereceğiniz güvenden dolayı şimdiden teşekkür ederim. Genel kurulda tüm muhtar ve delegelerin desteğini bekliyor, genel kurulumuzun ilçemize Bafra tarımına hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. Tanışma toplantımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” Düzenlenen yemek delegelerin kendilerinin tek tek tanıtımının ardından son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı