Öne Çıkanlar trakya e-fidancim eğitim tarım fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Karaisalı Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Karaisalı Belediye Meclisi Saadettin Aslan başkanlığında olağanüstü toplanarak, Başkana Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) ile proje sözleşme yapma yetkisini oy birliğiyle verdi.

Tek maddelik gündem ile toplanan Karaisalı Belediye Meclisi’nde Başkan Aslan, madde üzerinde yaptığı açıklamada, Çukurova Kalkınma Ajansı’na sunulan “Karaisalı Kırsalında Kalkınma Planlamasına Esas Potansiyel ve Dinamiklerin Belirlenmesi, Stratejik Yol Haritası Çıkartılması” adlı proje başvurunun, desteklenmesine karar verildiğini söyledi. Aslan, 103 bin TL olan proje tutarının 85 bin TL’sinin Çukurova Kalkınma Ajansı’nca doğrudan faaliyet desteği olarak hibe şeklinde belediyeye aktarılacağını açıkladı.

Aslan şunları söyledi: “Proje ile ilgili olarak belediyemizi temsile ve imzası, belediyemiz adına bankada proje hesabı açmaya bu hesaba para aktarmaya, proje ile ilgili harcamaları yapmaya, Çukurova Kalkınma Ajansı ile Proje Sözleşmesini imzalamaya, projeyi uygulamaya olarak yetki istiyorum.” dedi.

Meclis Üyelerden Abdulcelil Sak, teklifin idareden geldiği gibi kabul edilmesini teklif etti. Teklif hakkında söz isteyen olup, olmadığı soruldu. Söz isteyen olmayınca teklif oy birliği ile kabul edildi. Karaisalı Belediye Meclisi 2015 yılının ilk toplantısını 5 Ocak 2015 tarihinde yapacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi