Öne Çıkanlar karaman ziraat odası vairo badem çeşidi atatürkü saygıyla anıyoruz üretim saksıda limon yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Karayılan Saraç İlköğretim Okulu öğretmenlerine bilgisayar desteği
Hatay'ın İskenderun ilçesinde faaliyet gösteren Karayılan Saraç İlkokulu Müdürü Coşkun Durmuşoğlu tarafından öğretmenlere dizüstü bilgisayar verildi.

Yeni eğitim öğretim yılında öğretmenlere sürpriz yapan Okul Müdürü Coşkun Durmuşoğlu okulunun tüm donanımlarını tamamladıktan sonra kamu kuruluşlarından temin ettiği dizüstü bilgisayarları teknolojik eğitimi kullanmaları için tüm öğretmenlerine hediye etti. Öğretmenler Okul müdürlerinin bu sürprizi karşısında çok şaşırdıklarını ve duygulandıklarını söyledi.

Daha öncede bir çok yeniliğe öncülük yapmış olan Coşkun Durmuşoğlu, okulunun konferans salonunu baştan aşağı yenileyerek çağdaş bir konferans salonu haline getirmişti. Bu çalışmaların ardından okulun tüm sınıflarına projeksiyon taktırdıkdan sonra internet sistemini kurdurmuştu. Durmuşoğlu, son olarak ta tüm öğretmenlerine birer dizüstü bilgisayar hediye etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,