Öne Çıkanlar çiftçi mehmet aydın manisa tarım fuarı un ihracatı

Bu haber kez okundu.

KARKÖYDER köylülerin sorunlarını dinliyor
Kars Köyleri Yaşatma ve Kalkındırma Derneği (KARKÖYDER), köylülerin sorunlarını ve bu sorunlara çözüm önerilerini tespit etmek için merkez ve 7 ilçeye bağlı köylerde köylülerle bir araya geliyor.

KARKÖYDER Yönetim Kurulu Üyesi Muhammer Bülbül, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından yeni seçilen veya tekrar seçilen muhtarları ziyaret ettiklerini, bu ziyaretlerde köylülerle bir araya geldiklerini ve köylünün sorunlarına kulak verdiklerini söyledi. Köylülerin özellikle hayvansal atıkların oluşturduğu çevresel kirliliğin önlenmesi ve sağlıklarının korunması için kendilerinden yardım istediklerini ifade eden Bülbül, "Köylülerimiz, yol ve su konusunda da kendilerine yardımcı olmamızı istediler. Kış aylarında kar eriterek su ihtiyaçlarını giderdiklerini aktardılar. Ayrıca aralarında olan yayla anlaşmazlıklarının giderilmesinde arabuluculuk yapmamızı istediler." dedi.

Bülbül, ziyaretlerinin aralıksız devam edeceğini ve çıkan sorunlara çözüm bulma noktasında dernek olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı