Öne Çıkanlar çiftçi jakaranda ağacı vairo badem çeşidi Antep fıstığı interfresh fuar

Bu haber kez okundu.

Kentsel dönüşüm kapsamında yapılan inşaatlarda bin işçi çalışıyor
Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, Barış ve İsmet Paşa Mahalleleri’nde geçtiğimiz yıl ekim ayında temeli atılan ‘Kıyıkent Evleri’nin birinci etabında yapılacak bin 400 konutun inşaatında her gün bin işçinin çalıştığını söyledi.

Projenin tamamlandığında bu alanda hizmet üretmek isteyen diğer belediyeler için 'okul' niteliğinde olduğunu belirten Başkan Öztürk, sürat ve proje uygulaması anlamında pek çok belediyenin Seyhan’ın ‘Kıyıkent Evleri’ni örnek aldığını açıkladı. Belediye Başkanı Azim Öztürk, “Plansız ve salaş yapılaşmanın bulunduğu bölgelerde kentsel dönüşüm çalışması yapıp her şeyin en güzeline layık olan Adanalılara dünya standartlarında yeşillikler içerisinde modern konutlar inşa ediyoruz.” dedi. Adana’da ‘kentsel dönüşüm’ün gerçekleştirildiği ilk projenin Barış ve İsmet Paşa Mahalleleri’ndeki çalışma olduğunu hatırlatan Başkan Öztürk, “Toplamda 10 bin yeni konut yapılması planlanan bölgede birinci etap birinci kısımda temeli atılan bin 400 konut inşaatı farklı branşlarda her gün bin işçimizin aralıksız çalışmasıyla bir yıl içinde tamamlanacak. Ekim ayında hak sahibi vatandaşlarımız konutlarına yerleşecekler.” şeklinde konuştu.

Mevcut inşaatların tamamlanmasının ardından projenin ikinci kısmına geçilecek. Bu çerçevede bölgede bin 212 adet yeni konut daha inşa edilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,