Öne Çıkanlar Üretici çiftçi tarım Ergene havzası eğitim

Bu haber kez okundu.

Kırıkkale Üniversitesi’ne bin ağaç dikildi
Kırıkkale Kadın Dayanışma ve Destekleme Derneği, Kırıkkale Üniversitesi'nde bin ağaç dikti.

    Kırıkkale Üniversitesi’nin yardımlarına karşın Kırıkkale Kadın Dayanışma ve Destekleme Derneği, çevreyi güzelleştirme ve doğayı koruma adına kampüs alanına ağaç dikimi gerçekleştirdi.

    Derneğin çalışmaların büyüyerek devam edeceğini ifade eden Kırıkkale Kadın Dayanışma ve Destekleme Derneği, Öğretim Görevlisi Dr. Müzeyyen Özhavzalı, tüm katılımcılara destekleri için teşekkür ederek "Derneğimizin kuruluşundan beri bizden desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Ekrem Yıldız’ın şahsında Kırıkkale Üniversitemize çok teşekkür ediyor ve bu teşekkürün göstergesi olarak kampüse ağaçlandırma yapıyoruz. Derneğimizin en önemli amacı, üniversitemizin yetiştirdiği akademik ve idari personel ile Kırıkkale'de yaşayan kadınlar arasında köprü kurarak, personelimizin donanımını halkla paylaşmasıdır. Söz konusu amacımızı daha da güçlendirmek için bu etkinliği gerçekleştirdik. Bu ağaçlar gibi derneğimizin çalışmaları ve faaliyetlerinin de hep büyüyerek devam etmesini temenni ediyorum." dedi.

    Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Yıldız ise "Ağaç dikme etkinliğinden dolayı çok memnun olduklarını ve ellerinden geldiğince üniversitenin derneğe desteğinin devam edeceği sözünü verdi.

    Törene Yrd. Prof. Dr. Osman Çağlayan ve Prof. Dr. Hakan Kocamış, Bölge İdare Mahkeme Başkanı Emine Aktepe, dernek yönetim kurulu üyeleri, dernek üyesi ve üniversite personeli katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı