Öne Çıkanlar makam aracı Gıda eğitim trakya palmiye ağacı

Bu haber kez okundu.

Korkuteli’nde Hal Sezonu Açıldı
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde mevsimlik olarak faaliyet gösteren Korkuteli Sebze ve Meyve Toptancı Hali'nde sezon açıldı.

Korkuteli Sebze ve Meyve Toptancı Hal Dernek Başkanı Ömer Kolancı, "Elmalı ilçemizde yetişen kayısı, kiraz ve erik satışları ile sezonu açtık" dedi. Kolancı hale gelen kayısının 2-3 TL, kirazın 2-3 TL, eriğin ise 1-3 TL arasında alıcı bulduğunu kaydetti.

Ömer Kolancı sezonun başlamasıyla birlikte halde hareketlilik başlayacağını belirterek, "Dünyada tarımsal üretimde kendi kendine yeten ülkelerden birisiyiz. Üretilen ürünlerden bir kısmı ihraç edilirken, bir kısmı ülkemizde üretiliyor. Bu yıl rekor konusunda bir şey söylemek yanlış olur. Sezonun çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Tarımsal Haber - www.tarimsalhaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı