Öne Çıkanlar Üretici çiftçi tarım eğitim Ergene havzası

Bu haber kez okundu.

Kurbanlık fiyatlarında geçen yıla oranla artış bekleniyor
Niğde Kasaplar ve Fırınlar Odası Başkanı Murat Yenel, kurbanlık fiyatlarında Niğde'de geçen yıla oranla artış olacağını belirtti. Küçükbaş kurbanlık fiyatlarının 350-750 TL, büyükbaşta ise 3 bin 500-7 bin TL arasında olması bekleniyor.

Murat Yenel, açıklamasında, vatandaşları; küpesiz ve hayvan pasaportu bulunmayan, çok zayıf, gebe, yeni doğum yapmış, çok genç, hasta olan hayvanları satın almamaları konusunda uyardı. Yenel, "Niğde'de bu yıl kurbanlık fiyatları küçükbaşta 350-750 TL, büyükbaşta 3 bin 500-7 bin TL arasında olacak. Türkiye genelinde yaşanan kuraklık nedeniyle yem fiyatlarının yüksek olması, bu yıl kurban fiyatlarının geçen yıla oranla artmasındaki en büyük etkendir." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı