Öne Çıkanlar akif özkaldı vairo badem çeşidi ılısu barajı çiftçi yüksek planlama kurulu

Bu haber kez okundu.

KUTSO Başkanı Güral: Mikro işletmelerin sayısı arttırılmalı
Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) 17. Meclis Toplantısı, Ortaca ilçesinde yapıldı. Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ve Kütahya Porselen Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral'ın misafir olduğu toplantıya MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Meclis Başkan yardımcıları Ahmet Zeybek ve Mustafa Kale, Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları Mustafa Ercan ve Mehmet Dişcigil başta olmak üzere meclis üyeleri ve meslek komite başkanları katıldı.

Dalyan BC Spa Otel'deki toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Güral, MUTSO'nun A sınıfı akredite odalar arasında en başarılı odalar arasında yer aldığını belirterek, çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Güral, "Türkiye'deki ekonomik sorunun temeli ölçek ekonomisi. KOBİ'leri üçe ayırdığımızda, esas ağırlık mikro işletmelerimizde. Ülke ekonomisinin büyümesi ve gelişebilmesi için mikro işletmelerimizin sayısını arttırmak zorundayız. Hükümet politikası olarak Türkiye ekonomisinin 2023 yılında dünyanın ilk 10 ekonomisinin arasına girmesi kolay bir iş değil ancak imkansız da değil. Yatırım ortamının çok iyi organize edilmesi gerekiyor. Ayağımızı yere sağlam basacağız ancak gözümüz yükseklerde olacak." dedi. Güral, kendi aile yapısı ve şirket olarak politikaları hakkında verdiği bilgilerin ve tavsiyelerin ardından konuşmasını sonlandırdı.

Toplantı, MUTSO Başkanı Karakuş'un ve Meclis Başkan Yardımcısı Zeybek'in, Nafi Güral'a katılımlarından ve aktardığı bilgilerden dolayı teşekkür plaketi takdim etmesinin ardından sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,