Öne Çıkanlar trakya e-fidancim eğitim tarım fakıbaba

Bu haber kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, özgür medyaya yapılan operasyonu, "Türkiye'nin çivisinin çıktığının göstergesidir" diye değerlendirdi.

Özgür medyaya yapılan 14 Aralık operasyonuna Ereğli'den tepkiler yükselmeye devam ediyor. Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkeyi tek adamlık dönemine doğru götürmek istediğini ifade ederek, "Türkiye'nin çivisinin çıktığının göstergesidir bu. 91 yıllık Cumhuriyet tarihinde çivisi çıkmayan hiç bir kurum kalmadı. AKP artık ülkeyi yönetemez duruma geldi. Özellikle Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra şu görüldü ki, Tayyip Erdoğan tek adamlığa doğru ülkeyi götürüyor. Dinsel görünümden de beslenen totaliter ve diktatör, diktatörce yapıya doğru sürüklüyor. Sayın Cumhurbaşkanının danışmanları özellikle Binali Yıldırım da söylüyor. Diyor ki 'Türkiye zaten yarı başkanlık sisteminde'. Ancak ben şuna inanmıyorum. 2015 seçimlerinde eğer AKP ki biz bunu önleyeceğiz. Tek başına iktidar olma şansını yakalarsa Türkiye' ye getirecekleri şey başkanlık sistemi gibi ancak, bu başkanlık sistemi Amerika, Obama türü bir başkanlık olmayacak. Nasıl olacak? Bir Yavuz Sultan Selim örneği gibi, bir sultanlık bir tek adamlık yapı içerisinde olacak. Bunun için de gözü kara bir şekilde herkese saldırıyorlar." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi