Öne Çıkanlar akif özkaldı jakaranda fidesi vairo badem çeşidi fındık Cumhurbaşkanı Erdoğan

Bu haber kez okundu.

MESKİ: Yapılandırmadan 11 bin kişi yararlandı
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürü Turgut Aybak, 11 bin 196 abonenin su ve atıksu borçlarının yapılandırıldığını bildirdi.

Aybak, 30 Nisan 2014 tarihi öncesine ait su ve atık su borçlarını ödemeyen vatandaşlar için düzenlenen yapılandırma başvurularının 31 Aralık 2014 tarihinde son bulduğunu hatırlattı.

Aralık ayının son günü mesai bitimine kadar vatandaşlara hizmet verdiklerini söyleyen Aybak, yapılandırmayla birlikte birçok vatandaşın borçlarını taksitlendirerek ödemelerinin kolaylaştığını vurguladı.

Yapılandırma sürecinde vatandaşlardan olumlu eleştiriler aldıklarını belirten Genel Müdür Aybak, şöyle devam etti: "31 Aralık 2014 tarihine kadar vatandaşlarımızın yapılandırmadan faydalanmaları için hafta sonları da olmak üzere mesai yaptık. Bu süreç içerisinde vatandaşlarımızdan olumlu eleştiriler aldık. Yapılandırmanın bitmesiyle birlikte toplam 11 bin 196 vatandaşımız bu yapılandırmadan yararlanmış oldu. MESKİ Genel Müdürlüğü olarak vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam edeceğiz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,