Öne Çıkanlar eğitim üretim tarım çiftlik bank Üretici

Bu haber kez okundu.

MHP İl Başkanı Sezer: Çiftçi can çekişiyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer, mevsimin kurak gitmesi nedeni ile çiftçilerin can çekiştiği söyledi. Ayhan, “Hükümetin günün şartlarına uygun ve modern çağın gerekliliklerini karşılayan çiftçilerimizi koruyan ve kollayan tarım politikasının uygulanması ve Eskişehir’deki çiftçilerimizin rahat bir nefes almaları sağlanmalıdır.” açıklamasında bulundu.

MHP Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi: “Mevsimin kurak gitmesi nedeni ile özellikle Eskişehir'in bazı ilçeleri Alpu, Mihalıççık, Çifteler, Günyüzü‘nde bulunan çiftçilerimizin ürünleri tarlada kurumuş, ikinci sefer mahsul ekme zahmeti ve masrafına katlanmışlardır. Hükümetin ve Eskişehir’de ki Vekillerinin , bu konuya öncelik vermelerini ve sorunların giderilmesi noktasında acilen bir eylem planı yapmalarını istiyoruz. Yeni yasa ile kırsal bölgelerin Büyükşehir’e bağlanması dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’nin de kuraklık tehlikesi ile karşı karşıya kalan çiftçilerimize gerekli desteği hızla vermesi ve sıkıntılarının giderilmesi gerekmektedir. Gerek hükümet, gerek belediyeler tarafından yapılması gereken katkılar şuana kadar sağlanmamıştır. Çiftçilerimiz milletin efendisi olmaktan çok milletin hizmeti noktasında taşıyamayacakları yükleri omuzlarına yüklenmiş durumdalar. Bu durum görmezden gelinilmemelidir. Günün şartlarına uygun ve modern çağın gerekliliklerini karşılayan çiftçilerimizi koruyan ve kollayan tarım politikasının uygulanması ve Eskişehir’de ki çiftçilerimizin rahat bir nefes almaları sağlanmalıdır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı