Öne Çıkanlar trakya eğitim özel sektör teşvikleri tarım ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

Milli voleybolcu, Burç Vural’da öğrencilerle bir araya geldi
Arkasspor ve Milli Takımın Adanalı voleybolcusu Halil Yücel, Özel Burç Vural Liselerini ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.

Burç Vural Lisesi’nin standartların üzerinde spor tesislerine sahip olduğunu vurgulayan milli oyuncu, diğer okulların da bu tesisleri örnek alması gerektiğini söyledi. Ligin devre arasına girmesi ile tatilini geçirmek üzere memleketi Adana’ya gelen milli voleybolcu Halil Yücel, "Burada görev yapan antrenör Cemali Pircanlı ve beden eğitimi öğretmeni Erhan Gürgiç’i çok uzun yıllardan beri tanırım ve her ikisi de alanlarında çok başarılı isimler. Onların yetiştireceği öğrencilerin gelecek yıllarda milli takım formalarını giyeceğinden hiç şüphem yok." dedi.

Özel Burç Vural Liseleri’nin standartların üzerinde spor tesislere sahip olduğunun altını çizen Halil Yücel, öğrencilerden bu durumu çok iyi değerlendirmesini istedi. Halil Yücel, "Her okulumuz böyle güzel spor tesislerine sahip olursa çok başarılı sporcularımız çıkar. Ayrıca spor sağlık demektir ve sporcu nesil yetiştirmek sağlıklı nesiller yetiştirmek anlamına geliyor." diye konuştu.

Çok çalışarak milli formayı giymeyi hak ettiğini belirten Halil Yücel, öğrencilerden spor yaparken derslerini aksatmamasını istedi. Spor ve eğitimin birlikte yürütülmesi gerektiğinin altını çizen Halil Yücel, "Eğitim her şeyin başında gelir ve eğitimsiz sporcu olmaz." dedi.

Özel Burç Vural Liseleri Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Gürgiç ise davetlerini kırmayarak kendilerini ziyarete gelen Halil Yücel’e teşekkür etti. Gürgiç, ayrıca bundan sonra da öğrencilere örnek olacak başarılı sporcuları okullarına davet edeceklerini vurguladı.

Ziyaret sırasında Burçlu öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektiren Halil Yücel ayrıca genç voleybolculara sürpriz yaparak birer tane milli takım tişörtü hediye etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi