Öne Çıkanlar hünnap meyvesi tarımsal destekleme şap aşısı tarım fuarları akif özkaldı

Bu haber kez okundu.

Mısır’daki katliam, kutlama pastasını iptal ettirdi
AK Parti Tokat il ve ilçe Teşkilatları, partinin 12. kuruluş yıldönümü dolayısıyla ortak kutlama töreni düzenlendi. AK Parti Tokat İl Başkanlığı tarafından Dudayev Parkı'nda yapılan kutlama töreninde Mısır’da yaşanan katliam nedeniyle kutlama pastası kesilmedi.

Törene; Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, Turhal İlçe Başkanı Orhan Koç, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Elibol, AK Parti İl Kadınlar Kolu Başkanı Havva Sabuncuoğlu, AK Parti Kurucu İl Başkanı Azmi Kara ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, konuşmasında Mısır'da yaşanan olaylar nedeni ile AK Parti'nin 12. yaş gününü buruk yaşadıklarını belirterek, yaş pastasını kesmeyerek iptal ettiklerini açıkladı. Başkan Eyüp Eroğlu, Mısır halkına yapılan zulmün acısını derinden yaşadıklarını dile getirerek, ‘Ben buradan bu zulümleri yapan, buna çanak tutan bu zalimleri kınıyor ve onları Allah'a havale ediyorum. İnşallah oradaki kardeşlerimize en kısa sürede barış huzur ve mutluluk gelir.’ dedi. Eroğlu, ayrıca yaklaşan seçimlerde AK Parti Belediyesi ile tanışmamış olan belediyeleri parti bünyesine almayı kendilerine hedef olarak koyduklarını sözlerine ekledi.

Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek de Mısır'da yaşanan olaylara kınayarak, ölenlere rahmet, yaralı ve mağdurlara geçmiş olsun dileklerini sundu. Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen ise konuşmasında Mısır’da yaşanan zulümlerin kabul edilemez olduğuna değinerek, dünyanın bu olaylara sessiz kalmaması gerektiğini söyledi. .

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,