Öne Çıkanlar trakya eğitim özel sektör teşvikleri tarım ayçiçeği

Bu haber kez okundu.

'Motivasyon Gecesi' ile öğrenciler moral buldu
Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen “Finaller Öncesi Kar Beyazı Motivasyon Gecesi” Uluyazı Kampüsü Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

Motivasyon gecesine; Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya, Baro Başkanı Av. Erkan Köroğlu, rektör yardımcıları Prof. Dr. Ziya Şimşek, Prof. Dr. Rıza Gürbüz, Genel Sekreter Ahmet Yıldırım, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Murat Yıldırım, akademisyenler, idari personel ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Gecenin açılışında konuşan Öğrenci Konseyi Başkanı Adnan Taha Tuğrul, öğrencilere birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Rektör Prof. Dr. Savaş da düşüncesi, uyruğu, kültürü ne olursa olsun 13 bin öğrencilerinin hiçbirini ayırt etmeden evlatları olarak gördüklerini, ama biyolojik ergenliğini tamamlayıp zihinsel ergenliğe henüz erişememiş bazı çevrelerin bunu anlayamayarak öğrencilerle üniversite arasına nifak sokmaya çalıştıklarını söyledi. Rektör Savaş, finallerde öğrencilere başarılar dileyerek, “Siz başarmak için buraya geldiniz, başarmadan da dönmek yok. Başarılı olun ailenizin yanını gururla dönün ve benden de selam söyleyin.” dedi.

Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya ve Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Murat Yıldırım’ın seslendirdiği şiirler geceye katılanlar tarafından büyük bir beğeni ile dinlendi.

Üniversitenin 'Bir Yudum Anadolu Efsanesi' ve 'Müzik Topluluğu'nun ardından sahne alan İşaret Dili Korosu, seslendirdikleri şarkılarla izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Gecenin finalinde sahneye çıkan Çankırılı yerel sanatçı Nuri Özkan, seslendirdiği birbirinden hareketli türkülerle öğrencileri gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi