Öne Çıkanlar can erik hasadı bakan yardımcısı akif özkaldı ayçiçeği zararlıları lavanta ayçiçeği alımı

Bu haber kez okundu.

Muğla'da yol çalışmaları devam ediyor
Muğla'da genelinde bu yıl 2 bin 340 km. yol bakım ve onarımının yanısıra 105 km. asfalt kaplama çalışması yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, bu yıl 13 ilçede yürüttüğü bakım ve onarım çalışmalarında toplam 2 bin 340 km. yolu yenilerken birinci ve iknici kat kaplama programı dahilinde 105 km. yolda da asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Fen İşleri Daire Başkanı Hida Kılıç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "İl genelinde yol yapım, bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarında ekiplerimiz, 2014 yılı boyunca aralıksız çalıştı ve çalışmaya da devam ediyor. Vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat seyahat edebilmeleri için Muğla ili genelinde yürüttüğümüz yol bakım, onarım ve asfaltlama çalışmaları, bu yıl olduğu gibi 2015 yılında da planlı ve programlı bir şekilde devam edecek." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi