Öne Çıkanlar hayvancılık eğitim vairo badem çeşidi fındık çiftçi

Bu haber kez okundu.

Organik tarım desteklemesinde başvurular 27 Mart’a kadar sürecek
Çiftçiler, Organik Tarım Destekleme Ödemesi için bağlı oldukları ilçe müdürlüklerine 27 Mart 20105 tarihine kadar başvurabilecek.

Çiftçiler 2014 üretim sezonu Organik Tarım Destekleme Ödemesi için Çiftçi Kayıt Sistemine (ÇKS) kayıtlı oldukları ilçe müdürlüklerine 27 Mart 2015 tarihine kadar, müdürlüklerden temin edeceği OTD (Organik Tarım Destekleme) dilekçesi ile başvuru yapabilecek.

2014 üretim sezonunda Organik Tarım Destekleme Ödemesinden (OTD) faydalanmak isteyen üreticilerin OTBİS'de ve ÇKS'de 2014 ile 2015 üretim yılında kaydı olmak zorunda.

OTBİS'te bilgilerini tamamlatmak çiftçinin kendi sorumluluğunda olup üreticiler sözleşmelerinin bulunduğu yetkili kuruluşa müracaat ederek OTBİS de eksik olan bilgilerini tamamlatabilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,