Öne Çıkanlar lavanta trakya Gıda makam aracı ilaç zehirlenmesi

Bu haber kez okundu.

Özdemir: Çiftçilerimize daha kaliteli hizmet vermenin gayreti içindeyiz
Yozgat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaattin Özdemir, 2014 yılı içerisinde kurum olarak önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, amaçlarının çiftçilere ve üreticilere daha kaliteli hizmet sunmak olduğunu söyledi.
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 2014 yılı değerlendirme toplantısı İl Müdürlüğü salonunda yapıldı. Toplantıya İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, müdür yardımcıları, ilçe müdürleri ve şube müdürleri katıldı.
İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, toplantıda yaptığı konuşmada bu yıl yapılan çalışmaları değerlendirdi. Özdemir, "2014 yılı bizim için oldukça verimli geçti diyebiliriz. Fakat bu bizim için asla yeterli değildir. Bakanlığımız tarafından çiftçilerimize sunulan imkanlardan çiftçilerimizin tamamen faydalanmasını sağlamalıyız. Sağlanan hizmetlerin daha etkin ve verimli bir şekilde yapılması için yine çiftçilerimize gerekli desteği vermeliyiz. Bunları yapmak ve uygulamak bizlerin görevidir. Bu bilinçle hareket ederek üzerimize düşen bu görevi layıkıyla yerine getirmeliyiz."dedi.
Yozgat’ın ekonomisinin büyük çoğunluğunun tarım ve hayvancılığa dayandığını söyleyen Özdemir, "İlimiz ekonomisi önemli oranda tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Bu sektörlerde hem ülkemiz hem de dünyada potansiyeline uygun şekilde kalkındığımız da dünyada daha fazla söz sahibi olmamıza katkı sağlamış olacağız. Bu yönde proje üretilmesi ve hayata geçirilmesi son derece önemlidir. Bu kapsamda 2015 yılı için hedeflediğimiz projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz." diye konuştu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi